• EEC 2023 to największa impreza biznesowa Europy Centralnej.
  • W tym roku zapraszamy na XV już edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach już 24-26 kwietnia 2023.
  • Zapraszamy na stronę www.eecpoland.eu/2023/pl/ do rejestracji i zapoznania się z agendą wydarzenia.

EEC 2023 to trzy dni wypełnione dyskusjami na najbardziej aktualne tematy, którymi żyją Polska, Europa i świat. Od wojny w Ukrainie i jej globalnych skutków po kwestie bezpieczeństwa energetycznego, od digitalizacji i cyfrowej rewolucji, aż po zieloną transformację gospodarki.

ZAREJESTRU SIĘ

EEC 2023. Sponsorzy i Partnerzy Kongresu

Grono Sponsorów i Partnerów #EEC2023 stale się powiększa. 

Wśród nich znajdują się już m.in. Enel X, EY, FAKRO, LUX MED, Katowice Airport, Kraków Metropolitan Area for Business, KUKE, Maspex, Mdc2. 

Poznajcie Sponsorów i Partnerów Europejskiego Kongresu Gospodarczego

EEC 2023: AGENDA

EEC 2023: ZAREJESTERUJ SIĘ

Poznajcie kolejnych Sponsorów i Partnerów Europejskiego Kongresu Gospodarczego. 

⚫ BNP Paribas Bank Polska
⚫ Track Tec
⚫ VIVE Textile Recycling
⚫ American Chamber of Commerce in Poland
⚫ Bank Gospodarstwa Krajowego
⚫ Danfoss
⚫ IKEA
⚫ Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
⚫ Baker McKenzie

Poznajcie Sponsorów i Partnerów Europejskiego Kongresu Gospodarczego

EEC 2023: AGENDA

EEC 2023: to już XV edycja


– To już 15. edycja Kongresu, o którego sile stanowi synergia zaangażowania przedstawicieli biznesu, ekspertów i liderów opinii oraz samych uczestników, zainteresowanych wnioskami z tej ważnej dyskusji, jaka toczy się co roku w Katowicach. Program tegorocznej odsłony naszego wydarzenia, które aspiruje do miana najbardziej opiniotwórczej debaty dotyczącej wyzwań dla europejskiej gospodarki, poruszy tematy najistotniejsze dzisiaj, ale będzie także ramą dla stawiania diagnoz dotyczących społeczno-gospodarczej przyszłości Polski, Europy i świata – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator i organizator Kongresu.

XV Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu towarzyszyć będą uroczyste gale wręczenia nagród. Rozstrzygnięte zostaną kolejne edycje konkursów: EEC Startup Challenge, Top Inwestycje Komunalne oraz Inwestor Bez Granic, swoją kontynuację będzie miał w rozszerzonej formule także Ranking Zielonych Inicjatyw.