Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

EEC – Liderzy Przyszłości na V Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 20-09-2018, 14:23
Założycielka rozpoznawalnej na całym świecie marki odzieżowej, mistrzynie łyżwiarstwa szybkiego, utytułowany duet taneczny, niepełnosprawny medalista olimpijski, jeden z najlepszych na świecie młociarzy, kolektyw muzyczny oraz znany dziennikarz wezmą udział w tegorocznej edycji projektu EEC – Liderzy Przyszłości. O swoich inspirujących inicjatywach opowiedzą podczas V Wschodniego Kongresu Gospodarczego (3-4 października 2018 r.) w Białymstoku.
EEC – Liderzy Przyszłości na V Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku
fot. materiały prasowe

Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku po raz czwarty stanie się okazją do inspirujących spotkań młodzieży z praktykami biznesu oraz artystami. Projekt EEC – Liderzy Przyszłości, inicjatywa Grupy PTWP współorganizowana przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego, ma na celu promocję wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości. W ramach projektu zaproszeni goście opowiedzą, w jaki sposób połączenie pasji i determinacji przerodzić można we własną, odnoszącą sukcesy działalność.

– Celem naszego projektu jest kształtowanie wśród młodych uczestników życia społeczno-gospodarczego postaw proprzedsiębiorczych. Chcemy inspirować do odważnego, zgodnego z własnymi zainteresowaniami i hobby, startu w życie zawodowe – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

Formuła spotkania oparta jest na swobodnych rozmowach, połączonych z prezentacjami oraz występami artystycznymi.

– Inicjatywę Liderzy Przyszłości współorganizujemy już po raz czwarty i uważam, że jest niezwykle ważna dla nas wszystkich. Chcemy pokazać, że młodość to najlepszy czas na podjęcie ryzyka, że pasję można przekuć w biznes i że każda bariera może być przełamana. Z jednej strony zaszczepiamy pozytywną energię, zachęcamy do uwierzenia w siebie, myślenia o przyszłości i poznania elementarnych zasad biznesu – co stanowi podwaliny przedsiębiorczości. Z drugiej strony – pokazujemy przykłady tych, którzy nie potrzebują stąd wyjeżdżać, by doskonale się realizować – mówi Andrzej Parafiniuk, prezes Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Inspirować młodych, obecnych na V Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku, będą:

Patrycja i Natalia Maliszewskie, łyżwiarki szybkie specjalizujące się w short tracku. Patrycja Maliszewska to dwukrotna Olimpijka, 5-krotna medalistka Mistrzostw Europy Seniorów, 10. zawodniczka Mistrzostw Świata Seniorów, 6. zawodniczka Mistrzostw Świata Juniorów. Wielokrotna Mistrzyni Polski i Rekordzistka Polski. Natalia Maliszewska od 6 lat jest członkiem kadry narodowej. Na swoim koncie posiada historyczne wyniki (srebro, oraz 2x brąz) z Pucharów Świata i srebrny medal z Mistrzostw Świata na 500 m zdobyty w 2018 r.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Partner serwisu
  • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!