Podczas debaty on-line „Sektor spożywczy – branża strategiczna” będziemy rozmawiać m.in. o: wyzwaniach związanych z eksportem, widmem protekcjonizmu, bezpieczeństwie żywnościowym, rynku pracy sektorze spożywczym, konsekwencji zamknięcia lokalu HoReCa, a także wpływie suszy na rynek i ceny żywności. Oprócz Krzysztofa Pawińskiego udział w debacie potwierdzili:

• Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu, SM Mlekpol

• Piotr Grauer, dyrektor, Dział Usług Doradczych, Grupa Deal Advisory, KPMG

• Maciej Herman, dyrektor zarządzający, LOTTE Wedel

• Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę, BNP Paribas Bank Polska SA

• Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor handlowy, Stokrotka Sp. z o.o

Na debatę „Sektor spożywczy – branża strategiczna” zapraszamy we wtorek 19 maja 2020 r. o godz. 16.30.

EEC Online będzie odbywać się poprzez stronę www.eecpoland.eu. Debata będzie relacjonowana również na portalspozywczy.pl i horecatrends.pl.

Po raz pierwszy zorganizowane zdalnie i dostępne w Internecie, EEC Online to wydarzenie, na które złożą się debaty poświęcone analizie i przyszłości gospodarki, dyskusje o nowej rzeczywistości i pomysły na wychodzenie z postpandemicznego kryzysu. Odbędzie się w dniach 18-20 maja br., w pierwotnym terminie XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (EEC – European Economic Congress). Organizację największej imprezy biznesowej Europy Centralnej w dotychczasowej formule, wraz z European Tech and Start-up Days, Grupa PTWP planuje w dniach 2-4 września br.

– W trakcie przygotowań do 12. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego rzeczywistość zmieniła się radykalnie i w sposób, którego nikt nie przewidział. Jakie będą realia życia – także gospodarczego – w warunkach nadchodzącej recesji przy wolno ustępującej presji epidemicznej i nieznanych jeszcze scenariuszach „odmrażania” gospodarki? O tym trzeba rozmawiać już teraz – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP.

– Z wykorzystaniem nowych narzędzi, modeli i kanałów komunikacji, organizujemy EEC Online. We wrześniu chcielibyśmy spotkać się ponownie, na największej imprezie biznesowej Europy Centralnej – dodaje.

Co dalej z tarczą dla biznesu? Zobaczcie naszą piątkową debatę: