Mateusz Kowalewski weźmie udział w debacie pt. "Zarządzanie w 'zdalnych' czasach. Wyzwania liderów", które tematyka obejmuje:

·        Zdalne zarządzanie, stacjonarna produkcja
·        Marzec 2020 – czas błyskawicznej rewolucji. Wielki test managerów i dyrektorów produkcji
·        Nowe formy komunikacji i metody zarządzania zespołem
·        Zaradny jak polski przedsiębiorca. Przyzwyczajony do kryzysów z każdym da sobie radę
·        Najnowsze technologie zmieniają oblicze polskiej branży spożywczej
·        Potrzeba cyfryzacji, znaczenie informacji dla rozwoju firmy i rynku

Forum Rynku Spożywczego i Handlu ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Przebieg wszystkich debat, dzięki realizacji przez studio telewizyjne, wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić w ramach internetowych transmisji, m.in. w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Forum Rynku Spożywczego i Handlu na przestrzeni lat osiągnęło pozycję największej konferencji poświęconej sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach udział biorą przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.

Debaty, realizowane przez studio telewizyjne oraz w formie interaktywnego uczestnictwa online, przybiorą dynamiczne formy. W programie rozmowy 1:1, warsztaty, mikrodebaty, rozmowy o aktualnej sytuacji w branży spożywczej, handlowej i HoReCa.

Triumf zaufania, lokalności i bezpieczeństwa – tak w skrócie można podsumować wyjątkowy rok 2020. Jak te hasła przekładają się na rzeczywistość firm spożywczych i handlowych? Dowiemy się podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie.

ZAREJESTRUJ SIĘ!