Piotr Bieliński i rynek żywności

Piotr Bieliński ukończył studia MBA na wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej (International MBA in Strategy, Programme and Project Management). Przez większość swojej kariery zawodowej związany jest ze Spółką Atlanta Poland S.A., w której przeszedł przez wszystkie szczeble pełniąc następujące funkcje: Referent ds. handlu zagranicznego, Specjalista ds. handlu zagranicznego, Starszy specjalista ds. handlu zagranicznego, Kierownik ds. eksportu, Dyrektor Eksportu.

Piotr Bieliński na debacie o eksporcie żywności

Jakie są obecnie najbardziej perspektywiczne kierunki sprzedaży, jakie są wyzwania oraz szanse dla polskiego eksportu żywności oraz jak wojna w Ukrainie wpływa na globalny rynek żywność? O tym będziemy rozmawiać podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu w trakcie debaty "Eksport czasów przełomu: nowe kierunki, nowe możliwości". Sesja odbędzie się 7 listopada w godzinach 11.30-13.00.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022

Zapraszamy do rejestracji na udział w tegorocznej edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu, która odbędzie się 7-8 listopada w Hotelu Grand Sheraton Warsaw.

Prowadzimy osobną rejestrację na udział stacjonarny oraz udział online.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to doroczna okazja do spotkania i dyskusji w jednym miejscu przedstawicieli największych firm sektora spożywczego i HoReCa: producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób z rządu i organizacji branżowych mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Think Agile – to główne hasło tegorocznej 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Mieści w sobie setki elastycznych i zwinnych działań, które polskie firmy podejmują każdego dnia, by w zmiennej rzeczywistości zareagować odpowiedzialnie, skutecznie i właściwie odpowiedzieć na potrzeby rynku.