Projekt, który będzie promowany pod marką PointPark Cluj jest zlokalizowany na 54ha działce z aktualnym planem zagospodarowania terenu, który umożliwia wybudowanie 204,000 m2 powierzchni magazynowej. Park znajduje się w Cluj, w północno-zachodniej części Rumunii, stanowiącej strategiczny obszar przemysłowo-transportowy. Inwestycja jest położona w pobliżu miasta Turda, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania dwóch krajowych autostrad i nowej budowanej obecnie autostrady A3.

Craig Maguire, Dyrektor Zarządzający P3 w Polsce, który będzie również kierował zespołem P3 w Rumunii, powiedział: " Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z Europa Capital. Umowa przewiduje dostarczanie funduszowi kluczowych usług w zakresie bardzo istotnego projektu. Celem przyspieszenia realizacji projektu otworzymy nowe biuro w Rumunii I będziemy szukać kolejnych szans na rozwój w tym kraju."

Ian Worboys CEO P3 dodaje: "Jestem bardzo zadowolony, że rozpoczęliśmy współprace z Europa Capital odnośnie tego ekscytującego projektu w Cluj. Transakcja pozwala na synergię i wymianę najlepszych doświadczeń obu firm dla maksymalizacji sukcesu i powodzenia tego strategicznie zlokalizowanego Parku."