POZNAJ PEŁNĄ AGENDĘ i ZAREJESTRUJ SIĘ!

W czasie Property Forum 2022 porozmawiamy m.in. o:

 W jakim kierunku ewoluują centra handlowe?

Pandemia Covid-19 scyfryzowała konsumenta, a galerie handlowe zrozumiały, że nasycony rynek znalazł się na zakręcie. Dziś klienta trzeba kusić i o niego walczyć. W jakim kierunku ewoluują centra handlowe, jak zmienia się ich oferta, jak nowe technologie wpływają na ich funkcjonowanie? Wyzwaniem dla branży jest omnichannel, który rządzi handlem, ale i go dzieli. Sektor rozpalił też spór o wysokość czynszów. Jak rozwiązać ten problem?

Wysokie zapotrzebowanie na magazyny widać w całej Europie

Rynek nieruchomości komercyjnych ma od kilku lat nową gwiazdę – magazyny. Pandemia, rozwój e-commerce i nearshoring tylko wzmocniły jej blask. Pomimo że wysokie zapotrzebowanie na magazyny widać w całej Europie, to sektor coraz częściej musi się mierzyć z globalnymi wyzwaniami, które są konsekwencją m.in. wojny w Ukrainie. Rosnące koszty finansowania, materiałów i robocizny, dostępność surowców, zaburzone łańcuchy dostaw, wydłużony czas budowy, rosnące oczekiwania inwestorów i presja na czynsze – lista wyzwań jest długa. Czego obawia się rynek?

20 września o godz. 12-13.30 odbędzie się wydarzenie towarzyszące Property Forum:

LET’S TALK TRENDS! RETAIL
Organizator: Infuture.Institute i Grupa PTWP

Let’s Talk Trends to interaktywna formuła spotkania, w której zarejestrowani uczestnicy online otrzymają omawiany raport i case studies w formacie pdf, wysłuchają dyskusji praktyków, ale także będą mogli zadać pytania i uzyskać odpowiedzi w ramach sesji Q&A.