- W Turcji od samego początku współpracujemy z zaufanym partnerem. Z jego wsparcia korzystamy także przy konsolidacji towarów na terenie tego kraju. Dzięki temu, że turecki agent weryfikuje ilość towaru oraz termin jego gotowości do odbioru, unikamy rozbieżności przy zamówieniach i możemy dopasować typ naczepy do wymiarów oraz specyfikacji towaru. Przy planowaniu transportów do Turcji, tak jak w przypadku innych krajów Bliskiego Wschodu, trzeba pamiętać o świętach państwowych i religijnych, które nie mają stałych dat, np. ramadan – mówi Joanna Jędruchniewicz.

Przy pomocy sprawdzonego przedstawiciela, Go Logis organizuje transporty drogowe (drobnicowe i całopojazdowe) do Turcji już od 5 lat, zarówno w imporcie jak i eksporcie. Stale też rozwija przewozy na kierunkach Turcja – Rosja, Turcja - kraje byłej WNP (Kazachstan, Białoruś, Ukraina, Uzbekistan, Kirgistan) oraz Turcja - Litwa i Turcja - Łotwa. Oprócz standardowych zleceń w systemie door-to-door, Go Logis organizuje transporty specjalne - ponadnormatywne, dedykowane, materiałów wystawienniczych i ładunków ADR. Wspiera także klientów przy organizacji odpraw celnych oraz udostępnia magazyny celne w Turcji do składowania i przeładunku towarów. 

- Turcja jest największym partnerem handlowym Polski wśród krajów Bliskiego Wschodu. Nasza firma z roku na rok organizuje coraz więcej przewozów do tego kraju, obecnie jest to jeden z głównych kierunków, które obsługujemy. Dlatego z pewnością będziemy rozwijać naszą ofertę, zwłaszcza w zakresie transportów drobnicowych i ADR. Teraz chcemy też pozyskać klientów z nowych branż, szczególnie chemicznej i kosmetycznej - zapowiada Grzegorz Szenejko, właściciel Go Logis.