Partnerzy portalu
  • partner portalu
  • partner portalu

UPS wydłuża godziny odbioru przesyłek w całej Europie

  • Autor: portalspożywczy.pl
  • Data: 27-09-2018, 12:29
Firma UPS ogłosiła wydłużenie godzin odbioru przesyłek dla klientów w całej Europie. Usprawnienie pozwoli wszystkim przedsiębiorstwom, zlokalizowanym w obrębie niemal 52 000 kodów pocztowych na całym kontynencie, na bardziej elastyczny dostęp do globalnej sieci logistycznej UPS. Klienci znajdujący się na obszarze około 7400 kodów pocztowych w Polsce będą mogli skorzystać z dwugodzinnego wydłużenia czasu na przekazywanie przesyłek, co zwiększa możliwości produkcyjne.
UPS wydłuża godziny odbioru przesyłek w całej Europie
fot. UPS

“Elastyczność ma kluczowe znaczenie dla małych firm w Polsce. Przedsiębiorcy chcą być pewni, że ich klienci otrzymują swoje zamówienia wtedy kiedy ich potrzebują,” powiedział Piotr Sitarek, dyrektor generalny, UPS Polska. “Wydłużenie czasu odbioru nawet o dwie godziny daje małym firmom nie tylko więcej czasu na produkcję i realizację zamówień, ale także pozwala im skupić się na swojej pasji i rozwijaniu działalności.”

Wyniki badania UPS Europe Pulse of Online Shopper 2017 pokazują, że 49% polskich e-konsumentów rezygnuje z zamówienia w przypadku, gdy czas dostawy jest zbyt długi. Dzięki wydłużonym godzinom odbioru i szybszej wysyłce w usłudze UPS Standard, przedsiębiorstwa w Polsce mogą skutecznie zwiększyć zadowolenie klientów zapewniając terminową dostawę, w przystępnej cenie.

Ostatnie udoskonalenia usług UPS są częścią planu zakładającego inwestycję 2 miliardów dolarów w rozwój infrastruktury w Europie do 2019 roku. W ramach programu firma realizuje również inne projekty m.in. ogłoszenie wartego130 milionów euro obiektu w Eidhoven w Holandii, otwarcie centrum logistycznego w Londynie o wartości 120 milionów funtów oraz budowę wartego 100 milionów dolarów centrum w Paryżu. Wszystkie dotychczasowe inwestycje pozwolą klientom dotrzeć do ponad 80% mieszkańców Europy w ciągu dwóch dni roboczych korzystając z usługi UPS Standard, najbardziej ekonomicznej usługi firmy.

UPS przechodzi aktualnie największy proces zmian od dziesięcioleci. Firma odpowiednio lokuje swoje środki i realizuje inwestycje przynoszące korzyści strategiczne i długoterminowy zwrot dla akcjonariuszy. Na początku 2017 roku, UPS ogłosił plany ulepszenia światowej sieci logistycznej, które zakładają zwiększenie wydajności i efektywności za pomocą nowoczesnych procesów, technologii informacyjnej i automatyzacji.

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Powiązane tematy:

Partner serwisu
  • partner portalu
Bądź na bieżąco!Subskrybuj nasz newsletter
Obserwuj nas

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!