Jak donosi portal Bankier.pl, najszerszy zakres utrudnień przedstawił Bank Pekao. W nocy z soboty na niedzielę (26/27 marca) od godz. 23.45 do 1.30 nie będzie można skorzystać z e-dokumentów oraz usług: Qlips, MojeID i profilu zaufanego.

W niedzielę od godz. 20.00 do północy klienci banku będą mieli trudności ze złożeniem wniosku o "Pożyczkę Klik Gotówkę". Z kolei z niedzieli na poniedziałek od godz. 1 do 4.30 nie będzie można zalogować się do aplikacji PeoPay, Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao. Niemożliwe będą także płatności kartami debetowymi.

Bez dostępu do bankowości internetowej i mobilnej, płatności Blikiem i kartami będą w ten weekend klienci Citi Handlowego. Prace serwisowe potrwają od godz. 22 w piątek (25 marca) do godz. 6.00 w sobotę (26 marca).

W Alior Banku prace serwisowe będą przeprowadzone w sobotę (26 marca) od godz. 8 do 12. Choć, jak informują przedstawiciele banku, podczas przerwy mają być dostępne transakcje kartowe oraz wypłaty z bankomatów, to w jej trakcie nie będzie działał system inwestycyjny - podaje Bankier.pl.