– prowadzi działalność na rynku od mniej niż 3 lat od pierwszej komercyjnej sprzedaży

– wprowadziło na rynek co najmniej 1 produkt spożywczy, usługę lub rozwiązanie służące branży handlu detalicznego.

7. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będzie Jury, które wyłoni finalistów w następujących kategoriach:

a) Żywność i napoje

b) Handel, customer experience, fintech

8. Zgłoszenia do Food & Retail Start-up Star są przyjmowane od 5 czerwca do 18 września br., poprzez wypełnienie formularza konkursowego na stronie www.frsih.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć maksymalnie 2 zdjęcia w przypadku produktów oraz rekomendację wdrożenia w przypadku usługi, wysyłając je na adres e-mail: startup@portalspozywczy.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy produktu lub usługi zgłoszonej do konkursu. Maksymalna waga maila nie może przekroczyć 10 MB.

9. Organizator zastrzega, że informację o rozstrzygnięciu konkursu otrzymają jedynie nagrodzone firmy w terminie do dwóch tygodni przed oficjalnym wręczeniem nagród.

10. Nagrodą w konkursie jest dyplom Food & Retail Start-up Star, który zostanie przekazany w formie pisemnej i elektronicznej. Zwycięzcy będą mieli też możliwość informowania o przyznanej nagrodzie, między innymi poprzez umieszczenie logo na nagrodzonym produkcie lub usłudze. Dodatkowo 10 nagrodzonych w konkursie produktów i rozwiązań zyska możliwość zaprezentowania swoich projektów na scenie przed Forum Ekspertów podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

11. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas Wieczornej Gali w trakcie X Forum Rynku Spożywczego i Handlu /10th Food Market & Retail Forum (6-7 listopada 2017 r., Hotel Sheraton, Warszawa).

12. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres startup@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.