ZAREJESTRUJ SIĘ

Wraz z partnerami i sponsorami XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego rozwijamy agendę i tworzymy formułę nadchodzącej edycji. Aktualizowana lista firm wspierających organizację wydarzenia znajduje się na stronie.

Debata o wyłaniającej się z chaosu przyszłości, o współdziałaniu w obliczu wielkiej zmiany, jaka nas wszystkich czeka, jest wyjątkowo potrzebna i ważna. W programie 12. edycji wpisaliśmy 70 sesji poruszających tematykę kluczową z punktu widzenia najbliższych dekad w gospodarce. Pełna agenda dostępna jest na stronie.

W dbałości o bezpieczeństwo uczestników i sprawny przebieg XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego, wprowadzamy limit osób mogących spotkać się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Do udziału w stacjonarnym kongresie w Katowicach uprawnia przyznany po zarejestrowaniu się status potwierdzony systemową wiadomością e-mail. Pozostałych chętnych zapraszamy do obecności zdalnej, tegoroczna edycja w całości będzie transmitowana online (na etapie rejestracji należy wybrać opcję: udział zdalny lub na miejscu).

12. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, organizowana w szczególnych okolicznościach, odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Wyjątkowy charakter wrześniowego Kongresu wynikać będzie nie tylko z możliwości przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, ale także z szerszego wymiaru wydarzenia – stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online.

Do zobaczenia w Katowicach!