Bartłomiej Rychcik swoją przygodę z piekarnictwem zaczynał kilkanaście lat temu jako franczyzobiorca Nowakowski Gorąco Polecam. Obecnie zarządza grupą piekarniczo-cukierniczą Enata Bread mającą w portfolio m.in. właśnie tę markę.

CEO Enata Brad weźmie udział w debacie pt. "2020– rok zmian czy stagnacji? Nowy impuls w konsolidacji branży spożywczej", która odbędzie się 03.11.2020r. w godzinach 11.30-13.00. Je zakres tematyczny to:

·        Fuzje i przejęcia – wielki lockdown

·        Czas łakomych kąsków? Kogo osłabiła pandemia, a kto nabrał apetytu?

·        Przejęcie i co dalej? Wyzwanie dla managerów

·        Wielka konsolidacja wciąż przed nami. Prognozy na 2021 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Forum Rynku Spożywczego i Handlu ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisje debat będzie można śledzić między innymi w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Nowa rzeczywistość zostanie z nami na dłużej. Jakie trendy umocni, jakie zepchnie w niepamięć? Jakiego przemodelowania potrzeb i zachowań konsumenckich dokona? O tym porozmawiamy z ekspertami, praktykami i analitykami podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Pełna agenda znajduje się na STRONIE!